Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 
  1. Úvod
  2. BIOREZONANCIA A ZDRAVIE
  3. AKO PRESTAŤ FAJČIŤ

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE / AKO PRESTAŤ FAJČIŤ

Objednanie terapie - 0917768970 (aj sms)

CENNÍK

Vaša šanca, keď chcete prestať fajčiť

Podľa časopisu Osobný lekár dokážu bez odbornej pomoci prestať fajčiť len 3 fajčiari zo 100. Pod odborným dohľadom je toto percento značne vyššie.  Aj tak ale väčšina z tých, ktorí nakoniec prestali fajčiť, toho nebola schopná na prvýkrát. Štúdia, ktorá skúmala 1000 fajčiarov snažiacich sa s fajčením skoncovať preukázala, že len 172 z nich uspelo na prvýkrát. Ďalších 53 pri druhom pokuse, 48 po troch kolách snaženia atď .Dokopy ich z 1000 nakoniec prestalo fajčiť 387. Niektorí však potrebovali sedem či viac pokusov, než sa im to skutočne podarilo.  Podčiarknuté a sčítané: ak chcete s fajčením skutočne prestať, neváhajte vyhľadať odbornú pomoc. Vaša šanca na úspech sa tak výrazne zvýši. A výsledok naozaj stojí za to!

 

Fajčenie a BICOM

Fajčenie je závislosť. Pozostáva z dvoch zložiek závislosti: fyzickej a psychickej. Pomocou biorezonancie naštartujeme proces uvoľňovania nikotínu z receptorov chuti. Prestať fajčiť Vám pomôžeme tým, že vám pomôžeme zbaviť sa fyzickej závislosti od nikotínu. Pri odbúravaní psychických návykoch a rituálov je potrebné presvedčenie o tom, že chcete prestať fajčiť.

Pri terapii závislosti od nikotínu je biorezonančná terapia BICOM používaná v našom centre v súčasnosti pravdepodobne najúspešnejšia metóda odvykania od fajčenia. Prax ukazuje 80%-nú úspešnosť.

Ako to funguje?

Keď fajčíte, Váš organizmus si zvyká na to, že sa do Vášho tela dostáva nikotín. Ak prestanete fajčiť, organizmus spustí signál, že sa dostal do stavu nikotínového hladu. Dostaví sa silná chuť na cigaretu a abstinenčné reakcie. Cieľom biorezonančnej metódy je signál nikotínového hladu eliminovať.

Podľa poznatkov kvantovej fyziky a biofyziky má každá substancia - každá bunka, každá časť tela, ale aj vírusy, baktérie, toxíny, nikotín, decht atď. elektromagnetické vyžarovanie. Majú svoje určité typické frekvencie s celkom individuálnou charakteristikou. Pomocou biorezonančného prístroja je vysielaný do tela zrkadlovo obrátený elektromagnetický frekvenčný vzorec nikotínu, dechtu a ďalších látok. Dochádza k uvoľneniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa rýchlejšie uvoľňujú z tkanív do voľnej formy, a preto je dôležité po terapii zvýšiť prísun tekutín - najlepšie neperlivých nápojov.

Na základe zvoleného programu na prístroji je elektródami, ktoré drží klient v rukách tento signál snímaný. Vďaka vzorke nikotínu je signál rozdelený na časť harmonickú a disharmonickú. Disharmonická časť je pomocou inverzie zrkadlovo obrátená a pôvodné rušivé signály, ktoré vyvolávajú nikotínový hlad u fajčiara sú eliminované. Takže prístroj vytvorí kruh KLIENT-PRÍSTROJ-KLIENT, výsledkom ktorého je fyzikálna eliminácia poruchového signálu. Tým dochádza k potlačeniu nikotínového hladu a k odblokovaniu fyzickej závislosti na cigaretách, k potlačeniu abstinenčných reakcií.

Výhody biorezonančnej metódy

- je úplne bezbolestná a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov - nemá negatívne účinky na organizmus - môže sa jej podrobiť každý fajčiar rozhodnutý s fajčením prestať a to bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet

Účinnosť antinikotínovej terapie

Odvykanie od fajčenia pomocou biorezonancie má 80% úspešnosť.

V každom prípade je potrebné si uvedomiť, že terapia pomáha zbaviť sa fyzickej závislosti a čiastočne aj psychickej závislosti. Ale žiadneho fajčiara neprinútime byť nefajčiarom bez toho aby chcel prestať fajčiť on sám. Preto je nevyhnutné aby fajčiar bol naozaj presvedčený o tom, že chce prestať fajčiť.

Biorezonančná metóda Vám pomôže zbaviť sa závislosti na nikotíne a ďalších návykových látkach obsiahnutých v cigarete, ale nepomôže Vám odstrániť dôvod prečo fajčíte.

Ako to prebieha

Nedoporučujeme pred zákrokom akokoľvek fajčenie obmedzovať. Vyprázdnite a umyte popolníky zo svojho okolia, skryte ich.Odstráňte prázdne krabičky a ohorky z vášho domu, auta, pracoviska, okrem jednej cigarety. Tú poslednú si prineste so sebou na terapiu. Ak to dokážete, skúste sa v deň terapie naladiť pozitívne a nerozmýšľajte nad problémami.

Celý proces trvá do 35 min – v závislosti na programoch individuálne zvolených pre klienta. Je úplne bezbolestný a bez vedľajších účinkov. Môže sa mu podrobiť každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet. V kľude si pôjdete von vyfajčiť svoju poslednú cigaretu. Do malej ampulky odklepnete popol a vložíte ohorok s krátkym zostatkom. Potom si už len pokojne sadnete do teraupetickej stoličky. V prvom kroku vám urobíme krátku procedúru (DMI) prostredníctvom prístroja BICOM , ktorá Vám pomôže zbaviť sa prípadného napätia a stresu a tým bude váš organizmus lepšie pripravený na antinikotínovú terapiu. Ruky položíte na terapeutické elektrody, na hlavu vám pripevníme teraupetickú čelenku. Počas terapie, ktorá trvá 28 minút si môžete pokojne aj pospať. Celková doba, ktorú u nás strávite je do 35 minút.

Pite naďalej niekoľko dní veľa vody, nesýtenej minerálky alebo ovocné čaje, pomôže vám to rýchlejšie sa zbaviť toxínov vo vašom tele. Do 24 hodín po terapii nepite v žiadnom prípade alkohol a snažte sa nepiť kávu. Zmeňte svoje motorické návyky, ktoré vo vás vyvolávajú asociáciu na cigaretu (cigareta pri rannej káve, cigareta po obede, cigareta hneď po príchode na pracovisko a pod.), nikdy neskúšajte účinky terapie tým, že si zapálite cigaretu. Vhodná je i sauna, ktorá rýchlo eliminuje nikotín a všetky nikotínové toxíny.

Prípadné opakovanie terapie je doporučené do 30 dní a je za 15,- EUR.

Aj keď má tato metóda vysokú účinnosť, je potrebné následne podporiť úspešnosť svojou disciplinovanosťou a zodpovednosťou, pretože antinikotínová procedúra neodstráni motorické zlozvyky(tj.napr. káva-cigareta, pivo-cigareta, cigareta po jedle ….atd.), ktoré si fajčiar vypestoval v priebehu dlhoročného fajčenie.

Preto odporúčame:

- neodnášať si domov zbytky cigariet - odstrániť nevyfajčené cigarety z dosahu - odstrániť popolníky a zapaľovače - na miesta, kde najviac dochádzalo k fajčeniu umiestniť vodu, žuvačky - piť min.2 litre nealkoholických nápojov, hlavne vody denne (výrazným zvýšením prísunu tekutín do tela dochádza k vylučovaniu toxických látok z tela) - Kedy je najvhodnejší čas podstúpiť liečbu? - Vyber si obdobie, kedy neočakávaš zvýšený stres napr svadba, skúšky, pred oslavami a sviatkami.

Ak spadáš do 20 % ľudí, ktorí aj po druhej terapii z recidivujú môže byť príčinou nevhodné obdobie liečby. Nezúfaj, nevzdávaj sa možnosti a konzultuj s terapeutom, kedy je možné individuálne nastavenie liečby.

Možné krátkodobé reakcie

Napriek tomu, že anti-nikotínový zákrok nemá vedľajšie účinky na organizmus, môžu sa v dôsledku ukončenia prísunu nikotínu do tela dostaviť krátkodobé reakcie:

- sucho v ústach - mierne kovová chuť v ústach - slabšia podrážděnosť, nervozita a nesústredenosť - únava - poruchy spánku - mierna ospalosť - zvýšená potivosť - mierna bolesť hlavy

Tieto reakcie sú len krátkodobé a úplne zmiznú najneskôr do 2 týždňov . V prípade ťažkostí je možné absolvovať antinikotínový zákrok opakovane do 30-tich dní .

 Biorezonancia a choroby

 

 

 

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.