Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE / ALERGIE

Biorezonancia - riešenie pre alergikov

Jednou z ciest, ako riešiť alergie, je biorezonančná terapia. Je možné Vašu alergiu diagnostikovať a následne odstrániť. Tým sa zbavíte nepríjemných príznakov, ktoré Vám komplikujú život. Vycházame pritom z poznatkov Dr. Petra Schumachera. Tento rakúsky detský lekár a priekopník biorezonančnej metódy v medicíne vyvinul špeciálne biorezonančné postupy riešenia alergií, ktoré možno veľmi jednoducho aplikovať bez vedľajších účinkov prakticky pri akejkoľvek alergii. Metódy a postupy sa postupom času v Inštitúte regulatívnej medicíny nemeckej firmy REGUMED zdokonalili natoľko, že patria vo svete k najuznávanejším a kvôli úspešnosti u pacientov k najobľúbenejším .

Priebeh biorezonačnej terapie proti alergii

Terapia proti alergii je v rozvrhnutá do niekoľkých sedení. Prvé stretnutie je najdlhšie - trvá zhruba 90 minút. Slúži predovšetkým k zisteniu anamnézy, testovaniu, nastaveniu terapeutického plánu a aplikácia úvodnej biorezonančnej terapie. Potom nasleduje séria ďalších približne hodinových stretnutí, behom ktorých budeme pokračovať v riešení alergie pomocou biorezonancie. Celkový počet antialergických biorezonančných sedení je individuálny a záleží na povahe alergie. Obvykle sa pohybuje v rozmedzí 3 až 9 sedení.

Biorezonančná terapia proti alergii nevyžaduje z vašej strany žiadnu špeciálnu prípravu a prebieha úplne bezbolestne . Využívame k terapii prístroj BICOM . Certifikovaný prístroj dokáže načítať frekvenčný vzor pacientovho alergénu a pomocou elektród zmeniť elektromagnetické vlnenie v tele pacienta tak, aby sa nielen nedostavovala alergická reakcia na daný alergén, ale dokonca aby alergia úplne zmizla.

Výsledky biorezonančnej terapie proti alergii

Mimoriadne úspešná je naša metodika pri liečbe alergií predovšetkým sennej nádchy, potravinových intolerancií, kožných alergických prejavov ako aj pri rozvinutých astmatických prejavoch. Pri liečbe alergického ochorenia pracujeme jednak na desenzibilizácii voči kľúčovým alegénom, ale zároveň terapeuticky pôsobíme na celý organizmus, predovšetkým na zistené patogény, oslabené orgány a orgánové systémy, teda spúšťače prehnanej alergickej reakcie, aby sme do budúcna zamedzili možnému návratu alergických reakcií, alebo vzniku nových. Najmä pri kožných alergických problémoch je nevyhnutné pôsobiť na prvotný problém - spúšťač. Tým čínskych vedcov od júna 2002 do januára 2004 skúmal účinnosť liečby alergií pomocou biorezonančného prístroja BICOM 2000 . Autori štúdie konštatovali, že zo 154 pozorovaných pacientov sa 89% dostavilo zlepšenie zdravotného stavu a 78% sa úplne vyliečilo. Behom výskumu žiadny z pacientov nepodstúpil inú než biorezonančnú terapiu

Jednotlivé alergie

 

Orechy

 

Vlašské orechy, kešu, mandle, pekánové orechy a pistácie boli najčastejšie identifikované ako príčina alergie, ale aj všetky ostatné orechy môžu alergiu spôsobiť. Alergény môžu byť prítomné aj v surových a pražených či spracovaných orechoch.
Ak ste alergický na jeden druh orieškov, nie je pravidlom, že u vás vznikne alergia aj na iné orechy. Avšak veľké množstvo ľudí má alergiu na niekoľko rôznych typov orechov, takže by ste mali byť vo všeobecnosti opatrný pri požívaní orechov.

 


Ryby

 

Ryby sú jednou z najčastejších príčin potravinovej alergie a spolu s arašidmi, jedným z najhlavnejších spúšťačov závažných, život ohrozujúcich, generalizovaných alergických reakcií. Alergia na ryby sa vyskytuje najčastejšie v dospelosti, ale rovnako môže postihnúť aj deti. Podobne ako alergia na arašidy aj alergia na ryby je veľmi často celoživotná. Alergény rýb sú vo všeobecnosti bielkoviny rybieho mäsa. Najlepšie riešenie pre alergických ľudí je úplné vylúčenie konzumácie rýb a produktov z rýb.

 


Mäkkýše a kôrovce

 

Mäkkýše (mäkkýše, mušle, ustrice, chobotnice, atď.) aj kôrovce (krevety, garnáty, langusty, kraby, atď.) sú veľmi často príčinou potravinovej alergie v dospelosti. Alergény môžu byť prítomné v surovom aj varenom stave. Ak ste alergický na akékoľvek mäkkýše alebo kôrovce, máte vysoké šance na vznik alergickej odpovede pri požití iných mäkkýšov a kôrovcov. Preto sa odporúča vyhnúť sa konzumácii všetkých druhov mäkkýšov či kôrovcov.

 


Pšenica

 

Pšenica ako aj iné obilniny sú veľmi často používané v detských jedlách a následne sú bežnou príčinou alergie u detí. Zvyčajne pšenica nespôsobuje veľmi silné alergické reakcie. Vo väčšine prípadov nie sú celoživotné a vymiznú u väčšiny detí okolo veku 6 rokov.

 Kozmetické produkty (krémy, mydlá, spreje, antiperspiranty, vlasové balzamy, farby na vlasy, produkty make-upu, laky na nechty, parfumy atď.) sú zmesi rozličných chemických látok, ktoré sú veľmi často príčinou alergie u kaderníčok a kozmetičiek.

Pele

Na terapiu je ideálne prísť pred začatím peľovej sezóny. Ak prídete v akútnom stave, aj tak po terapii prichádza úľava, sliznice odpuchnú, tvorba hlienov sa výrazne zníži. Vzorky alergénov sú k dispozícii u nás. V prípade, že alergická sezóna už začala, je ideálne priniesť odvinutý kúsok lepiacej pásky, aby v nej boli zachytené peľové informácie z troch až piatich dní.

Plesne

Plesne vylučujú do prostredia spóry, ktoré majú veľkú afinitu k nosnej sliznici a bronchám . U alergikov môžu spustiť alergickú reakciu a spôsobovať celoročnú alebo sezónnu sinusitídu alebo bronchitídu. Ak ste peľový alergik a počas Vašej sezóny sa Vám po daždi neuľaví je to príznak, že trpíte aj plesňovou alergiou. Vzorky plesní sú k dispozícii u nás. Je ideálne doplniť Vašou vzorkou - kúsok lepiacej pásky, aby v nej boli zachytené informácie z troch až piatich dní z Vášho prostredia.

Prach a roztoče

Alergia na domáci prach a v ňom obsiahnuté roztoče vedie najmä k symptómom v dýchacích cestách ale môže zhoršiť aj nález na koži neurodermatikov. Vzorky prachu a roztočí máme k dispozícii u nás. Je potrebné priniesť na terapiu lepiacu pásku , ktorú necháte aspoň týždeň visieť v domácom prostredí poprípade vzorku z vysávača. Vzorky prinesené z domu spolu s našimi vzorkami sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať.

Zvieracie chlpy

Vzorky chlpov jednotlivých zvierat sú k dispozícii u nás, ale je ideálnejšie ak prinesiete na terapiu vzorku z chlpov Vášho domáceho miláčika. Do tejto kategórie patria tiež periny – perie, ovčia vlna a iné zvieracie materiály používané v dekách a ošatení. Vzorky prinesené z domu spolu s našimi vzorkami sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať.

Kontaktná alergia

Je ideálne priniesť na terapiu konkrétny kontaktný alergén. Vždy sa testuje aj voda z vodovodu, ktorá môže spôsobovať potiaže. Stále častejšie sa objavuje alergia na latex a gumu. Často sa objavuje alergia na partnerove spermie. Vzorky prinesené z domu sa používajú do terapie, aby sa organizmus naučil alergický podnet prijímať.

 Objednanie terapie - 0917768970 (aj sms)

CENNÍK

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.