Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 
  1. Úvod
  2. BIOREZONANCIA A ZDRAVIE

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE

BIOREZONANČNÁ TERAPIA

O biorezonancii

ČO JE BIOREZONANCIA

Podľa poznatkov kvantovej fyziky majú materiálne častice jak vlnový tak i časticový charakter. To znamená, že hmota je vlastne energia a všetky substancie - teda i všetky bunky, časti tela, ale tiež vírusy, baktérie, pyľy, toxíny, nikotín atd. - majú elektromagnetické vyžarovanie - frekvenčný vzorec.

Bunky spolu komunikujú

Žijeme v období komunikácie a informácii. Je na čase, aby sme si uvedomili, že telo môže fungovať a regulovať iba vtedy, keď sa v ňom odohráva správna komunikácia a tým i výmena informácii medzi bunkami. Výskum biofotónov vychádza z toho, že bunky spolu komunikujú prostredníctvom "svetelných bleskov" (vyžarovanie fotónov) - vymieňajú si informácie cez určité frekvencie.

Zaťažujúce vplyvy alebo substancie môžu zabraňovať komunikácii medzi bunkami.

V zdravom tele funguje táto výmena informácii bez prekážky. Tak môže každá bunka popr. každá časť tela splniť svoju úlohu.Pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé substancie (jedy, víry, baktérie atď.) alebo zaťažujúce žiarenia, môžu zabraňovať komunikácii medzi bunkami.

Narušenie bunkovej komunikáce

Pokiaľ je komunikácia medzi bunkami narušená, je tiež sťažená ich práca, čo sa môže rýchlo prejaviť najskôr prostredníctvom viac či menej jasných porúch orientácie (duševného stavu), poklesu výkonu, chronickej únavy a neskôr tiež organickými zmenami a tomu odpovedajúcimi symptómami.

Mimobunková tekutina ľudského tela nie je len vyživovací médium buniek. Slúži tiež ako "zvláštna skládka odpadu" pre zaťažujúce látky v prípade, pokiaľ sú vylučovacie orgány ako napr. pečeň/žlč, ľadviny, črevo atď. preťažené. Pretože voda je okrem toho optimálny register informácii, ukladajú sa tu tiež informácie zaťažujúcich substancií a na biofyzikálnej úrovni môžu byť väčšinou rýchlo a bezbolestne testované. Prístroj BICOM tu ponúka cennú pomoc. Možno zistiť, aké záťaže môžu viesť u pacientov k zdravotným poruchám (napr. baktérie, víry, elektrický smog, materiály používané v stomatológii, alergény atď.).

U zistených záťaží sa uskutočňuje liečba prístrojom BICOM s odpovedajúcimi frekvenčnými vzorcami.

Vlastná telesná regulácia môže byť prostredníctvom biorezonančnej terapie BICOM podporovaná a urýchľovaná.

Komunikácia medzi bunkami môže opäť neobmedzene prebiehať. Záťažové látky tak môžu byť uvoľnené a vylúčené, čím sa organizmus dostáva späť do rovnováhy a je schopný poradiť si so záťažovými látkami.

JE BIOREZONANČNÁ METÓDA ÚČINNÁ?

Po viac než 25 rokoch biorezonančnej terapie má inštitút Regumed k dispozícii nielen veľký počet správ o prípadoch terapeutov a pacientov, ktorí dokladajú úspešné nasadenie biorezonančnej terapie, ale tiež početné štúdie lekárskych ordinácií a vedeckých prác.

Inštitút Regumed pre regulatívnu medicínu je jediný inštitút, ktorý môže v oblasti biorezonančnej terapie predložiť vedecké práce a štúdie v tomto rozsahu. Tu Vám predkladáme malý výber z predložených štúdií. , zopár autentických príbehov klientov a fotografií pacientov pred a po terapii na stránke .

VÝHODY BIOREZONANČNEJ METÓDY

- je metoda liečenia nemocného bez liekov a chémie

- biorezonančná liečba je šetrná počítačom riadená vibračná terapia bez nebezpečných a vedľajších účinkov, stimulujúca samoliečebnú silu tela a takmer vo všetkých prípadoch vedie k vyliečeniu - môže sa kombinovať s inými druhmi terapií ako aj za súčasného ponechania Vami užívaných liekov

- je vhodná pre deti od narodenia až po seniorov

- diagnostika je presná, bezbolestná a navyše nepoužíva invazívne a bolestivé metódy vyšetrovania, ktoré klienta môžu traumatizovať fyzicky i psychicky

- je časovo nenáročná , výsledky sa zhodnotia okamžite čo v bežnej zdravotnej praxi vždy nie je možné ( napr. dlho sa čaká na neurologické, histologické a iné výsledky) - má preventívny charakter a ukáže smer ďalších vyšetrení a odporúčaní

- na základe výsledkov poukáže na problémy vo vašom zdravotnom stave a to i v ranných štádiách

- poukazuje na prognózu ochorenia - možnosti vzniku budúceho ochorenia

- odpadajú viaceré zdĺhavé a koniec koncov aj finančne náročné vyšetrenia

.Objednanie terapie - 0917768970 (aj sms)

CENNÍK

Biorezonačné prístroje,ktoré používame pri diagnostike a terapiach:

Sensitiv Imago 500 Life                                                  Bicom Optima

Všetko prebieha v pohodlí a bez stresu

 

 

http://www.aur-um.com.ua/foto/ep2.jpg

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.