Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 
  1. Úvod
  2. BIOREZONANCIA A ZDRAVIE
  3. GEOPATOGÉNNE ZÓNY

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE / GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Geopatogénne zóny sú výsledkom porúch elektromagnetického vlnenia, ktoré vzniká vďaka rôznym zlomom v zemskej kôre. Pôsobením zemetrasení a činnosti sopiek sa v zemi vytvárajú anomálie, či už ako pukliny v zemi, alebo zmeny merateľné prístrojmi, ktoré napohľad nemusí byť vidno. Každé takéto narušenie má svoje energetické vyžarovanie a to pôsobí na nás všetkých. Niektorí z nás sú citlivejší, vnímajú toto vyžarovanie ako niečo nepríjemné, iní sa zase nedokážu uvoľniť, oddýchnuť si v takomto priestore či zaspať, no sú aj ľudia, ktorým práve toto vyhovuje."

Môžeme ich rozdeliť do štyroch základných skupín.

1) Geologické anomálie – tektonické zlomy, poklesy a dotyky hornín, radioaktivne oblasti. Tieto anomálie sa nachádzajú na celom povrchu zeme, vo väčších, alebo menších intenzitách.

2) Podzemné vodné toky, ale aj miesta v blízkosti vodných tokov, mokrín.

3) Ďaľšími druhmi sú rôzne inžinierske siete, elektrické, plynové, rozvody, kanalizácie a iné.

4) Existujú i ďaľšie typy dráždivých zón ako sú tzv. Hartmannove a Curryho pásy. Tie vznikajú narušením homogenity geomagnetického pola zeme. Ich pôvod je kozmický. Tieto zóny už nie sú tak dôležité pre ľudské zdravie ako spomenuté geologické anomálie v bode 1.

Aký vplyv majú geopatogénne zóny na človeka?

Rozhodujúca je zdravotná odolnosť organizmu a imunita. Je treba zohľadniť intenzitu geopatogénnej zóny a dĺžku pobytu v nej. Najviac ohrozený sú ľudia, ktorí sa v daných zónach dlhšie zdržiavajú, najmä tí, ktorí v nich priamo spia. Dá sa konštatovať, že po 2-5 rokoch pobytu v danej zóne vznikajú ľahké zdravotné problémy. Do 10 rokov sú vážnejšie, ktoré neskôr vyúsťujú do reálnych ochorení a patologických zmien, u ktorých už imunitný systém nedokáže dostatočne odolávať.

Spomeniem niektoré z príznakov pri pôsobení geopatogénnych zón.

- u osôb s pobytom nad geopatogénnou zónou vzniká pocit malátnosti, únavy, pocit chladu

- rušivý vplyv na nervový systém, budenie zo spánku, bolesti hlavy, oslabenie pamäti

- nastávajú komplikácie v pooperačných stavoch, oslabuje sa imunitný systém, zmena sedimentácie krvi

- poruchy srdečného rytmu

- u žien vzniká zápal vaječníkov a lymfatických uzlín

- pobytom nad zónou vzniká neplodnosť, samovoľné potraty, ženy vystavené počas tehotenstva v zóne vzniká riziko poškodenia plodu

- veľmi nebezpečné sú pre malé deti, pre ktoré je dôležitý ich samotný vývin, čo sa môže prejaviť napr. oslabenou imunitou

- nezanedbateľné sú i onkologické a nádorové ochorenia, nad krížením geopatogénnych zón

- vplyvom geopatogénnej zóny dochádza k zhoršeniu ochorenia a spomaľuje sa uzdravovací proces

Zdravotné účinky Somatexu

Somatex má pozitívny vplyv na tieto zdravotné problémy , spôsobené vplyvom geopatogénnych zón :

    
nepohodlie na fyzickej alebo psychickej úrovni
    
bolesti hlavy
    
bolesti chrbta
    
choroby chrbtice
    
reumatické ťažkosti
    
stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie
    
nervozita , nesústredenosť , podráždenosť
    
únavový syndróm , vyčerpanie , či neschopnosť vydržať u práce
    
spánkové problémy , slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti ,

    nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú k rodičom ( v noci ) , staršie mení miesto spanie
    
nervové poruchy
    
tráviace ťažkosti
    
chronický katar hrdla a žalúdka
    
srdcové choroby
    
onkologickým ochorení

Somatex je prístroj , ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy geopatogénnych , psychosomatických zón , vodných krížov , Curryho aj Hartmannových pásov , vrátane elektrosmogu . Odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy , ktoré majú vplyv na bunkovú štruktúru fyzického tela . Somatex slúži k celkovej dokonalej harmonizáciu tela i mysle . Harmonizuje vzťahy v rodine , zlepšuje metabolizmus a spánok . Je dôležitý pre očistu domáceho i firemného prostredia .

Od čoho je závislá intenzita geopatogénnej zóny?

Veľmi dôležitá je hĺbka z ktorej daná anomália vychádza a zloženie horniny, ktoré ovplyvňuje pôsobenie na daný organizmus. Intenzita je závislá i na čase. Maximum dosahuje v neskorých nočných hodinách. Taktiež je závislá na mesečnej fáze a poveternostných podmienkach pri búrkovom počasí. Intenzita sa zväčšuje aj vzdialenosťou od zemského povrchu. To hlavne platí pre poschodové a viac podlažné domy.

Ako sa vyhnúť účinku geopatogénnej zóny?

Jedným z najúčinnejších odrušovačov sú výrobky firma SOMATEX

Somatex - prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických i psychogénnych zón. Prístroj Somatex bol zostrojený po niekoľkých rokoch výskumu a skúšok. Testovaný bol nielen odborníkmi z oboru prírodných vied, ale i osobami, ktoré majú ezoterické schopnosti. Prístroj Somatex odstraňuje i ďaľšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i psychické zdravie.

Somatex slúži k celkovej dokonalej harmonizáci tela i mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho i firemného prostredia.

Dosah prístroja Somatex je 50m v polomere a tvorí guľu okolo prístroja a jeho žiarenie prestupuje stenami domu, tak ako negatívny vplyv geopatogénnych zón.

MODELY RADY Somatex

Modely rady Somatex sú Harmony, Harmonie a Harmony Biely. Somatex Harmony odstraňuje všetky nežiadúce vplyvy všetkých druhov geopatogénnych zón, vodných křížov, Curryho i Hartmannových pásov, čím podporuje spustenie regeneračných procesov v tele človeka i zvierat v jeho okolí. Somatex Harmony Biely je posilený Somatex Harmony pre umiestnenie v priestoroch, kde sa denne pohybuje i viac ako 50 ľudí, čo je vhodné pre biorezonančné strediská, masážne, kozmetické a ďaľšie salóny, obchody i firmy, kde máme veľmi pozitívne referencie. Somatex Harmonie vychádza z funkcií Somatexu Harmony a má doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírov, baktérií a plesní, vzhľadom k nechemické ceste ich likvidácie účinky nastávajú behom jedného až troch mesiacov.

NÁVOD K POUŽITIU

Prístroj vybaľte, zapojte do zásuvky s napätím 230V (110V v prevedení pre americké štáty za použití adaptéru), dôjde k rozsvieteniu kontrolných diód na boku prístroja. Umiestnite v byte či dome najlepšie do stredu stavby. Prístroj sa nevypína, jeho pracovné napätie je 3V a spotreba elektrickej energie minimálna. Na prístroji, ani na sieťovom zdroji sa nič nenastavuje. Účinky pocítite po prvých troch hodinách, k úplnému očišteniu priestoru dochádza v priebehu 21 dní, podľa stupňa patogenity zón a doby akou bola v týchto zónach nehnuteľnosť postavená.

ZÁRUČNÁ DOBA

Záručná doba prístroja je 24 mesiacov. Na závady spôsobené chybnou manipuláciou, mechanické poškodenie a zásah vyšší moci (blesk, zemetrasenie apod.) sa záruka nevzťahuje. Chráňte pred mrazom, či náhlymi zmenami teplôt. Funkčnosť a 100% účinnosť je minimálne päťrokov.

upozornenie

Korpus prístroja Somatex je vyrobený zo skla, preto je nutná náležitá opatrnosť! Podľa stupňa patogenity priestoru alebo organizmu sú možné po dobu niekoľkých dní adaptačné problémy.

Harmony
Harmony
cena 190 EUR s DPH

odstraňujevšetkynežiadúcevplyvyvšetkýchdruhovgeopatogénnychzón, vodnýchkrížov, CurryhoajHartmannovýchpásov, čím podporujespustenieregeneračnýchprocesovvtelečlovekaajzvieratvjehookolí. Harmonizujevzťahyvrodine, zlepšujemetabolizmusaspánok.

Harmonie
Harmonie
cena 270 EUR s DPH

obsahujevšetkyfunkcieSomatexuHarmonyadoplnenéfrekvencienalikvidáciuparazitov, vírusov, baktériíaplesní, vzhľadom knechemickécesteichlikvidáciaúčinky nastávajúpočasjednéhoaž trochmesiacov.

Harmony biely Quantum
Harmony biely
cena 270 EUR s DPH

jeposilnenýSomatexHarmonypreumiestneniepriestoroch, kde sadennepohybujeväčšiemnožstvoľudí, čo jevhodnéprebiorezonančnástrediská, ordinácie, masážne, kozmetickésalóny, obchodyaj firmy, kde mámeveľmipozitívne referencie. Tentomodel odporúčameajpre tých, ktoríčastocestujúaprespávajúvhoteloch, kde sačastonachádzajúvšetkydruhyzón, o ktorýchsazmieňujemenaprvejstrane. ČastáaplikáciaSomatexuQuantumjev automobiloch, vrátanenákladných.

 

Objednávka: 0917768970

 

O geopatogenních zónách...

 

Slovo geopatogenní vzniklo ze dvou řeckých slov: geo znamená " země" nebo "zemní" a pathos znamená " utrpení" nebo "nemoc". Volně přeloženo jde o utrpení, které pochází ze země, nebo nemoc pocházející ze země. 

 

 

 

Škodlivý vliv geopatogenních zón na lidský organizmus znaly podle dochovaných dokumentů všechny vyspělé civilizace. První zmínky o dračích žílách (geopatogenních zónách) jsou staré více než 4000 let a pocházejí z Číny. Císař Kuang Yü vydal nařízení o zkoumání pozemků určených k zástavbě pokud jde o průběh “dračích žil” a podzemních vodních toků. Staří Číňané, dříve než začali stavět dům, přizvali na místo proutkaře, aby určil „dračí díry"- zóny zemních vlivů.

 

Také ve starém Římě či Egyptě o těchto zónách věděli, a je potvrzeno, že se jim snažili vyhnout - konkrétně při stavbách domů, protože se obávali zvýšeného výskytu nádorových onemocnění, který se na těchto zónách projevoval. Třeba ve starém Egyptě přihnali na pozemek stádo krav: kde se zvířata uložila k odpočinku, tam začali stavět. Znalost těchto “jevů” se udržela zřejmě až do renesance, kdy byly četné kláštery a zámky stavěny tak, aby jejich zdi probíhaly v linii pásů GPZ..

 

Geopatogen

Patogenní je vše, co člověka a jeho tkáně ovlivňuje tak, že vede k poruchám, proto patogenní zóny.

GPZ a fauna

Pes byl od nepaměti indikátorem geopatogenních zón. Nejlepší místo pro umístění postele je to, kam si lehne ke spaní pes. Pes nemůže spát tam, kde jej dráždí infrazvuk, který mu připomíná vrčení. Pes má velmi dobře vyvinutý sluch, řídí se vegetativním nervstvem a slyší nejen nižší frekvence, ale vnímá přesně i podprahové dráždění.

 Kočka je pravým opakem psa. Je-li v pohodě, přede. Vibrací "záklopky" v dutině ústní při dýchání vytváří tón, podobný infrazvuku, který ji celou "rozvibrovává". Ráda tedy vyhledává místa, která jí tento zvuk připomínají. Tedy i infrazvukové patogenní zóny. Proto do míst, kde ráda odpočívá kočka, neumisťujeme lůžko, místo odpočinku ani pracoviště. 

I včely mívají větší snůšku medu v infrazvukových patogenních zónách, protože infrazvuk je nenechá odpočívat a udržuje je ve větší aktivitě. Šumy jim znějí jako jejich vlastní zvuk, který vydávají křídly v době jejich denní aktivity. Umístění úlů do vhodných GPZ tedy napomáhá kvalitě včelstev.

 Stejně tak i mravencům je dobře v patogenních zónách, neboť jako včely produkují vlastní zvuk podobný infrazvuku. Místa, kde byla mraveniště byla často totožná s GPZ.

Vliv GPZ na člověka

Malé děti jsou velmi citlivé a proto si vyhledávají v postýlce vždy takové místo, aby se zónám vyhnuly a nebo neklidně spí. Proto také určujeme dětem jejich zdravotní stav tím, kam jím umístíme postýlku.

Protože jde o vyzařování energie ze zemského nitra, má toto při dlouhodobém působení na člověka neblahý vliv. To se většinou projeví onemocněním nejslabšího orgánu v lidském těle. Celý proces může urychlit vrozená dispozice. Krátkodobý pobyt v těchto zónách způsobuje u citlivějších jedinců poruchy soustředění, nebo pocity stísněnosti i nevysvětlitelné únavy. Dlouhodobý pobyt, např. spánek, může nastartovat řadu chorob, od těch banálních, až po ty nejzávažnější. Ty jsou většinou podmíněny souběhem dalších faktorů.Podle názoru celé řady vědců zabývajících se přírodní léčbou patří k aktivní zdravotní prevenci také respektování geopatogenních zón. 

V oficiální odborné literatuře se můžeme dočíst, že geopatogenní zóny vyvolávají nejen bolesti hlavy a nespavost, ale i těžká onemocnění. Pobyt v oblasti zóny způsobuje po delší době rakovinu, onemocnění jater, choroby dolních cest močových, neplodnost, chronickou rýmu a řadu dalších chorob. Normální člověk pocítí zhoubný vliv zón, až když onemocní. 

Dlouhodobý vliv záření  člověkem v obývaných prostorech může například ovlivňovat četnost poruch při generování šroubovice ribonukleové kyseliny, nositelky genetické informace. V lepším případě taková porucha škodí činnosti a funkci příslušné buňky, v horším ovlivní její dělení a potom nás potomstvo jedné buňky může ohrozit i rakovinou. Tento proces postupného narůstání chyb může trvat i mnoho let.

Geopatogenní zóny

MUDr. Juryška, onkolog v Olomouci vyslovil podezření, že vysoký výskyt onemocnění na novotvary v Olomouci souvisí s množstvím výskytů geopatogenních zón, což bylo podnětem k jeho detailnímu průzkumu. 

Výsledkem jeho bádání je následující stupnice škodlivosti GPZ

Stupnice škodlivosti geopatogenních zón

1. Slabá, na hranici poznatelnosti, účinky organismus snadno eliminuje.

2. Dobře rozpoznatelná, účinky zdravý organismus dokáže dlouhodobě eliminovat, nemocného člověka však již zřetelně oslabuje a proces léčby se prodlužuje.

3. Oslabuje nervový systém, vzniká lehká nervozita, její účinky zdravý organismus dokáže po nějaký čas eliminovat, nemocný však vykazuje nelepšící se obtíže.

4. Silná nervozita, nespavost, dysfunkce orgánu, zdánlivě nevyléčitelné chronické bolesti a nemoci, které se však pobytem mimo zónu rychlé zlepšují. Zdravý organismus dokáže po krátky čas vzdorovat, nemocný již nikoli.

5. Vznik nezhoubných malformací, neklid doprovázející člověka i mimo zónu, dysfunkce orgánů,  které se však pobytem mimo zónu nelepší a je nutné je léčit, totéž s bolestmi, nervový stav je podobný stresu.

6. Vznik silných degeneračních změn a prekanceroz, deprese, bolesti neznámého původu nereagující na terapii, vystupňované obtíže předchozího stupně.

7. Během let vznikl mutací a kancerogenních změn, může, ale nemusí být nervová reakce (jedná se o oblast prahu nervové reaktivity)

8. Vznik zhoubného bujení během několika let, ale chybí již zcela nervové reakce, a proto se v této zóně člověk cítí o něco lépe než v předchozí (je zákeřná), poruchy orgánů tedy nejsou tak markantní (i když jsou těžké), bolesti většinou nervový systém není schopen přenést a tak jen minimální, normální spánek, ale v podstatě chybí, spíš je patrná apatie, mírné přiotrávení špatně vyloučenými metabolickými produkty, žlutobíle vybledlá kůže upozorňuje, ale postižený se necítí těžce nemocen.

9. Zhoubné bujení se projeví během několika měsíců, nedojde-li ale dříve k úmrtí ze selhání orgánové funkce, poruchy prudce narůstají, projevuje se vyčerpání hormonální povahy, apatie - člověk ani organismus nevzdoruje, regenerace v podstatě chybí, vznikají atrofie a otrava metabolickými zplodinami.

10. Téměř okamžité poruchy orgánů a jejich funkcí, které jsou příčinou úmrtí (tedy již ne rakovina), zástava růstu, rychle vzniká tupá bolest hlavy, apatie již nemá čas vzniknout, protože vzniká pudová úzkost a strach z toho místa (i halucinace) a člověk zde dlouho nevydrží pobývat.

11. Ztráta rovnováhy (nebezpečí úrazu) během několika hodin ztráta vědomí, těžký šokový stav bývá příčinou úmrtí během několika dní, stav organismu se jen výjimečně upraví intenzívní léčbou.

12. Smrtelně nebezpečná místa, smrt nastává nejpozději během několika hodin, podle původu patogenního záření.

 Tato silná záření č. 11-12 stupně se normálně nevyskytují.

Druhy GPZ

Patogenní zónou rozumíme nepravidelnou část prostoru, zatíženou určitým druhem záření. Jedná se o elektromagnetické záření, radiační, různé vysílače i přijímače, radar, rentgen, magnetické pole, záření gama, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny – dále gravitační vibrace v oblasti pohybujících se hmot – podzemní prameny nebo také vodní žíly tektonických zlomů a jinými geologickými útvary Hartmannova mříž, Curryova mříž (pásy Hartmanna a Curryho).

Tam, kde se patogenní zóny kříží, je zhoubný vliv zemního záření zvláště silný. 

Geopatogenní zóny (Hartmannovy a Curryho pásy, vodní žíly) a škodlivé záření televizorů a počítačů i mobilních telefonů (elektrosmog) mohou být potlačovány vhodně umístěným Somatexem.  Působení Somatexu zvyšuje účinnost léků a kosmetických přípravků, při onemocnění zmírňuje bolest a pomáhá překonávat chorobu, pro zdravý organismus působí preventivně. Somatex  pomáhá překonat nespavost a doplňuje bioenergetický potenciál. Je prokázán i blahodárný vliv Somatexu na zvířatech i rostlinách.

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.