Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 
  1. Úvod
  2. BIOREZONANCIA A ZDRAVIE
  3. ÚČINNOSŤ METÓDY

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE / ÚČINNOSŤ METÓDY

Je biorezonančná metóda účinná?

Po viac než 25 rokoch biorezonančnej terapie má inštitút Regumed k dispozícii nielen veľký počet správ o prípadoch terapeutov a pacientov, ktorí dokladajú úspešné nasadenie biorezonančnej terapie, ale tiež početné štúdie lekárskych ordinácií a vedeckých prác.

Inštitút Regumed pre regulatívnu medicínu je jediný inštitút, ktorý môže v oblasti biorezonančnej terapie predložiť vedecké práce a štúdie v tomto rozsahu. Tu Vám predkladáme malý výber z predložených štúdií. , zopár autentických príbehov klientov a fotografií pacientov pred a po terapii na stránke .

Výhody biorezonančnej metódy

- je metoda liečenia nemocného bez liekov a chémie

- biorezonančná liečba je šetrná počítačom riadená vibračná terapia bez nebezpečných a vedľajších účinkov, stimulujúca samoliečebnú silu tela a takmer vo všetkých prípadoch vedie k vyliečeniu - môže sa kombinovať s inými druhmi terapií ako aj za súčasného ponechania Vami užívaných liekov

- je vhodná pre deti od narodenia až po seniorov

- diagnostika je presná, bezbolestná a navyše nepoužíva invazívne a bolestivé metódy vyšetrovania, ktoré klienta môžu traumatizovať fyzicky i psychicky

- je časovo nenáročná , výsledky sa zhodnotia okamžite čo v bežnej zdravotnej praxi vždy nie je možné ( napr. dlho sa čaká na neurologické, histologické a iné výsledky) - má preventívny charakter a ukáže smer ďalších vyšetrení a odporúčaní

- na základe výsledkov poukáže na problémy vo vašom zdravotnom stave a to i v ranných štádiách

- poukazuje na prognózu ochorenia - možnosti vzniku budúceho ochorenia

- odpadajú viaceré zdĺhavé a koniec koncov aj finančne náročné vyšetrenia.

Ako to prebieha

Najprv sa uskutoční vstupné komplexné testovanie ktoré trvá približne 1,5 hodiny. Vyšetrenie sa nerobí z krvi, ale na prístrojoch. S klientom sa konzultuje jeho zdravotný stav a zdravotné ťažkosti ktoré ho trápia - urobí sa anamnéza . Odporúča sa prísť hydratovaný , nalačno alebo mierne zasýtený ľahším jedlom, nie pod vplyvom alkoholu aspoň 8 hodín.

Pomocou prístroja sa analyzujú energetické blokády v tele, ďalej ktoré jednotlivé orgány je potrebné podporiť, aby sa v organizme obnovila rovnováha a telo sa zharmonizovalo. Tiež sa zisťujú prítomné záťaže ( vírusy, baktérie, plesne , parazity, ťažké kovy, elektrosmog atď) . Zisťujú sa potravinové intolerancie a presný individuálny alergologický profil.

Po ukončení analýzy sa dohodne termín pre cielenú terapiu. Opakovanie terapie vrátane kontrol je individuálna podľa charakteru problémov, akútnosti nemoci a celkového stavu klienta. Najprv sú kontroly častejšie ( asi po týždni až 14 dňoch), postupne sa termíny predlžujú. V prípade akútnych infekčných ochorení sa terapie môžu opakovať obdeň. Čas samostatnej terapie je cca 1-2 hodiny.

Medzi terapiami má klient umiestnený na tele čip, ktorý sa nahrá pri samotnej terapii a slúži ako informačný pamäťový nosič "upravenej energie" a pôsobí terapeuticky na organizmus aj medzi terapiami.

Čo môžete urobiť, aby ste čo najlepšie podporili biorezonančnú terapiu?

 

  • Po celú dobu liečby nekonzumujte žiadnu na tuk bohatú stravu, lebo zaťažuje lymfatický systém.
  • Jedzte čo najmenej sacharidov, lebo ničia črevnú mikroflóru a podporujú celú radu črevných ochorení.
  • Po celú dobu liečby je dôležité vypiť denne 1,5 až 2 litre vody! Voda s nízkym obsahom minerálov je najvhodnejšia, lebo pomáha odplavovať z tela všetky uložené toxíny.
  • Aspoň 6 hodín pred a po liečbe by ste sa mali vyhýbať káve a alkoholu.
  • Môžete sa cítiť unavení, môže vám byť teplo alebo zima alebo sa môžete ľahko potiť. To sú odozvy na liečbu a skoro zmiznú.

Biorezonančné metódy sú vhodné takmer pre každého a oslovuje všetky vekové skupiny . Vedľajšie účinky nie sú známe. Neodporúča sa pre ľudí s kardiostimulátorom a pre tehotné ženy, najmä v prvom trimestri tehotenstva. Pri akútnej vírusovej infekcii nie je vhodné vykonávať testovanie, pretože výsledky vyšetrenia môžu byť značne skreslené.

Tažký cukrovkári a epileptici nás musia vopred upozorniť.

AKO RÝCHLO VIDIEŤ VÝSLEDKY?

Výsledky sú závislé od Vášho momentálneho zdravotného stavu a čo je dôležitejšie od schopnosti Vašich buniek vytvárať energiu. Pri postupnom vývoji choroby je schopnosť našich buniek vytvárať energiu zredukovaná. Z toho dôvodu, čím k väčšiemu vyčerpaniu energie dôjde, tým dlhšie sa bude bunka regenerovať. Ako náhle sa proces výroby energie obnoví, potom je to záležitosť pravidelného nabíjania bateriek / približne dva krát do mesiaca/ na zachovanie maximálneho energetického výkonu. Ak sa dosiahne maximálny výkon energie, proces regenerácie buniek ja maximálne obnovený a človek sa cíti vitálnejší, plný sily.

 Objednanie terapie - 0917768970 (aj sms)

CENNÍK

 

 

 

 

http://www.aur-um.com.ua/foto/ep2.jpg

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.