Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 

INFO K AUTÍČKAM » ČO BRAŤ DO ÚVAHY?

PREMÝŠĽATE ČI KÚPIŤ DIEŤAŤU

ELEKTRICKÉ AUTÍČKO?

Ak zvažujete kúpu elektrického autíčka, prosim prečítajte si najdôležitejšie informácie, týkajúce sa užívania a dlhej životnosti Vašeho autíčka.

 • Akékoľvek autíčko je distribuované ako hračka pre deti, nespĺňajú teda jazdné vlastnosti vozidiel so spaľovacími motormi.

 • Vzhľad autíčka je len záležitosť vkusu,autíčka obsahujú zhodné motori, prevodovky a batérie,  v závislosti na výkone daného autíčka.
  (Štvorkolka bude mať teda rovnaké jazdné vlastnosti ako napr. vozítko Audi či Hummer, nie je teda možné so štvorkolkou vychádzať či zchádzať z obrubníkov, brodit sa blatom a pod.)

 • V prípade, že dieťa narazí do pevnej prekážky a má súčasne zošľapnutý pedál plynu a autíčko prudko zastaví, alebo náhle zmení smer jazdy (z jazdy vpred vzad, alebo opačne) v závislosti na rýchlosti autíčka a váhe díeťaťa môže dôjsť ku spáleniu vinutia motora, alebo k vylomeniu zubov v prevodovke.

 • Na tieto chyby sa záruka nevzťahuje a oprava sa prevádza na náklady zákazníka.

 • Na vozítka sa vzťahuje záruka 24 mesiacov len na výrobné vady spôsobené výrobcom a zistené počas trvania záručnej doby, nie na opotrebovanie výrobku. Záručnú dobu si nie je možné zamieňať so životnosťou výrobku.Minimálna záručená životnosť batérie je 6 mesiacov, jej kapacita záleží na jej formátovaní. (nabíjaní, vybíjaní)

 • Práva a povinnosti predávajúceho a kupujúceho sa riadia Občianskym zákonníkom v platnom znení. Výrobok je pred expedíciou výrobcom kontrolovaný. Záruka poskytovaná predajcom sa vzťahuje na chyby výrobku zistené v záručnej dobe a spôsobené chybným materiálom alebo chybným spracovaním.

 • Výrobca, v súlade s § 619 odst. (2) Občianského zákonníku, neručí za chyby vzniknuté prirodzeným opotrebením – spínače, prevodovky a kolesá sú diely podliehajúce prirodzenému opotrebeniu, spôsobenú obvyklým používaním. Výrobca ďalej neručí za chyby vzniknuté stárnutím, nesprávnym užíváním výrobku. (pretažováním, nárazmi, vozením v nevhodnom prostredí – voda, prach, a pod.), nevhodným uskladnením a ošetrovaním, neopatrnou dopravou a manipuláciou, hrubým zaobchádzaním alebo používaním k inému účelu ako k účelu obvyklému, ku ktorému je výrobok určený. Výrobok výslovne nie je určený pre prevádzku vo verejných požičovniach či k podobným účelom. Výrobca neručí za poškodenie, ktoré bolo spôsobené užívateľom alebo inou osobou, poprípade živelnou pohromou. Použitie inej batérie, ako tej ktorá je v balení od výrobcu je výslovne zakázané, vedie k závažnému poškodeniu mechanických a elektrických častí.

 • Na takto vzniknuté chyby sa záruka nevzťahuje. Záruka sa nemôže uznať, ak spotrebiteľ učiní nedovolené zásahy do výrobku alebo použije k oprave výrobku iné ako originálne diely.

Zistené chyby je nutné reklamovať bez zbytočného odkladu u predajcu, kde bol výrobok zakúpený. V ŽIADNOM prípade nie je dovolené používať el. autíčko s akýmkoľvek poškodením, obzvlášť so závadami el. zariadenia, alebo so závadami na hnacom mechanizme, VÝSLOVNE JE ZAKÁZANÉ používať autíčko s poškodenou prevodovkou (prevodovkami). Takto poškodené autíčko nemá dostatočný brzdný účinok, Vaše dieťa by mohlo byť vystavené nebezpečenstvu úrazu!

 • K reklamácii je nutné dodať riadne vyplnený reklamačný protokol a doklad o zaplatení.

 • Do záručnej opravy odovzdá spotrebiteľ kompletný výrobok, alebo po dohovore s dodávateľom iba konkrétny diel a to v čistom stave.

 • Predajca postúpi reklamáciu dovozcovi vrátane vyššie uvedených dokladov. Dovozca reklamáciu výrobku posúdi a v prípade oprávnenej reklamácie bude výrobok opravený, poprípade vymenený za nový.

!! VAROVANIE !!

Pozor, VOZIDLÁ používať IBA pod dohľadom dospelej osoby!

Používajte ochranné pomôcky (prilbu, chrániče rúk a nôh, atď.)


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV