Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 

HRAČKY / Stavebnice UGEARS

Spoločnosť UGEARS je tvorcom a výrobcom unikátnych samohybných mechanických modelov, ktoré sú určené na samomontáž bez lepidla a sú vyrobené výhradne z kvalitného dreveného materiálu.


Niektoré z našich modelov čerpajú inšpiráciu zo skutočných mechanizmov, niektoré z nich predstavujú naše jedinečné myšlienky a všetky boli navrhnuté spoločnosťou UGEARS od začiatku. Naše modely sú originálne všestranné darčeky určené pre deti a dospelých všetkých vekových skupín. Využili sme technické know-how a výrobné dolaďovanie, čím sme zabezpečili, že montáž našich modelov bude pre vás zaujímavá a obohacujúca. Kladieme veľmi vážny dôraz na kvalitu našich modelov. Okrem starostlivého testovania výrobkov a kontroly kvality, pracujeme iba s preglejkou z udržateľných zdrojov. Navyše pri hľadaní spôsobu, ako zabezpečiť, aby montáž bola pre našich zákazníkov jednoduchá a príjemná, sme vynašli a patentovali náš vlastný dizajn spojovacích prvkov. A to je len začiatok.


Spoločnosť UGEARS bola založená v roku 2014 v Kyjeve na Ukrajine. Dnes - o štyri roky neskôr, ponúka UGEARS 26 jedinečných modelov inteligentného dizajnu. Existuje viac ako 200 nápadov na budúce mechanizmy, ktoré plánujeme realizovať. Nadšenci drevených modelov zhromažďujú modely UGEARS v 80 krajinách na piatich kontinentoch. Cenníme si veľkú podporu, neoceniteľnú spätnú väzbu a rady, ktoré sme dostali od každého z Vás.


V tomto digitálnom veku chcú byť ľudia stále kreatívní svojimi rukami a mysľou, hľadajúc taký pocit, aby niečo vytvorili svojimi vlastnými rukami.
Pridajte sa k nám, aby ste zažili tieto nezabudnuteľné chvíle.


EUR
EUR
Parametre

Teraz v E-shope 29,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 39,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 29,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 54,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 86,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 86,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 19,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 34,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 77,00 EUR

skladom
novinka


novinka


novinka


novinka


novinkaTeraz v E-shope 44,90 EUR

skladom
novinkaTeraz v E-shope 69,90 EUR

skladom
novinka


Bežná cena 47,00 EUR

Teraz v E-shope 18,00 EUR

nie je skladom
top produkt