Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE / POTRAVINOVÁ INTOLERANCIA

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Potravinová intolerancia

Čo to je

Potravinová intolerancia je neznášanlivosť alebo precitlivenosť a nie je to alergia v pravom zmysle slova. (Alergia je spôsobená imunitnou reakciou organizmu, intolerancia je spôsobená inými faktormi, napr. rôznymi metabolickými poruchami, dedičnými faktormi.)

Pacient si nemusí vôbec uvedomovať, že za mnohými chorobnými príznakmi a zdravotnými problémami sa skrýva práve potravinová intolerancia. Je potrebné si preto uvedomiť tieto 4 informácie :

Riešenie potravinovej intolerancie

Dobrá správa. Je možné potravinovú intoleranciu riešiť a vyliečiť.

Biorezonanciou je možné zistiť konkrétne potraviny alebo substancie, na ktoré je potravinová intolerancia a zároveň biorezonančnou metódou pôsobiť na tráviaci trakt tak, aby sa zbavil neznášanlivosti na uvedenú potravinu. Potraviny spôsobujúce problémy sú po biorezonancii s veľmi vysokou úspešnosťou organizmom tolerované.

Viac o riešení a samotnom priebehu sa dočítate v kolonke ALERGIE

Typické príznaky potravinovej intolerancie:

nedostatočné trávenie, pocit nafúknutého brucha, plynatosť, brušné kŕče, zápcha, hnačky, črevné problémy a zároveň náchylnosť na alergie a chronické dýchacie problémy. Hlavné potraviny a substancie vyvolávajúce potravinovú intoleranciu:

a/ intolerancia na kravské mlieko a mliečne výrobky  

b/ intolerancia na glutén ( lepok), pšenicu  

c/ intolerancia na bravčové mäso  

d /intolerancia na vajce ( bielok,žĺtok)

 Objednanie terapie - 0917768970 (aj sms)

CENNÍK