Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Pricemania.sk - Overený obchod

 

DODANIE DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

(ak nie je uvedené inak pri produkte)

 

Platba Dobierkou = v hotovosti pri preberaní

 

DHL kurier

 

 

BIOREZONANCIA A ZDRAVIE / CHUDNUTIE

Napriek tomu, že riešenie nadváhy je dlhodobý proces, biorezonancie svoje využitie aj v tomto prípade. S nadváhou súvisí veľa biochemických procesov v tele a tie sa dajú pomocou biorezonancie ovplyvňovať a korigovať.

V tukových tkanivách sa usadzuje veľké množstvo toxických látok, ktoré zaťažujú imunitný systém a nervovú sústavu. Toxíny je možné pomocou biorezonancie odbúravať.

Ľudia s nadváhou majú často chuť na sladkosti, čo je aj psychosomatickým prejavom. Chuť na sladké je možné pomocou prístroja BICOM obmedziť.

Terapia - jedno sedenie,je zamerané na podporu a korigovanie orgánov,vegetatívnej a hormonálnej činnosti organizmu.

Väčšina ľudí s problémami s hmotnosťou skúšala veľa diét najrôznejšieho druhu a
nemali pritom žiadny úspech alebo padli za obeť jojo efektu s výsledkom, že bol extrémne znížený bazálny metabolizmus. Látková výmena je teda maximálne blokovaná, často spomínanými symptómy nadúvanie, pocity plnosti, zápcha, únava a nedostatok energie pri mrzutej a frustrujúce nálade. Okrem toho počas redukcie hmotnosti extrémne namáhané vylučovacie orgány, preto ich podpora veľký zmysel.

 

Každá terapia na chudnutie preto zahŕňa podporu vylučovacích orgánov(pľúca,pečeň,žlčník,črevo,obličky,lymfa),ich harmonizáciu k optimálnemu fungovaniu. Pomocou biorezonančného prístroja Bicom sa cez meridiánové body na tele aktivujú jednotlivé orgány.

 

Na viac sa eliminuje potravinová alergia a pri každej terapii sa vždy eliminuje chuť na sladké.

 

Návštevy sú po týždni a je potrebných 5 až 10 opakovaní.

 

Účinnosť je meraná jednoducho – váhou, pričom jej úbytok je vždy spojený iba s úbytkom tuku – nie svalovej hmoty.

Keďže ide o proces spojený s harmonizáciou orgánov, jojo-efekt, ako pri diéte sa nedostaví.

Objednanie terapie - 0917768970 (aj sms)

CENNÍK