Logo
Zavolajte, poradíme Vám
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Vyberte si oblečenie pre vaše ratolesti

 

Pricemania.sk - Overený obchod

  1. Úvod
  2. DOM A ZÁHRADA
  3. ODPUDZOVAČE ZVIERAT
  4. Deramax Odpudzovač Bat, plašič netopierov s adaptérom

Deramax Odpudzovač Bat, plašič netopierov s adaptérom

DERAMAX

Odpudzovač Deramax-Bat, plašič netopierov s adaptérom       Kvalitný ultrazvukový odpudzovač netopierov vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkový... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Bežná cena
58,00 EUR
47,00 EUR
39,17 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:ATP 08854109 + 04210113
Kompletné špecifikácie

Odpudzovač Deramax-Bat, plašič netopierov s adaptérom

 

 

 

Kvalitný ultrazvukový odpudzovač netopierov vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu plašiča netopierov.

 

Využitie odpudzovača-plašiča Deramax-Bat:

 

Deramax-Bat je určený na využitie ako odpudzovač-plašič netopierov. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre netopiere veľmi nepríjemné, pretože pôsobí rušivo a navyše nabúravajú ich echolokační systém, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadajú si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si netopiere na signál nezvykli a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovače.

 

UPOZORNENIE: V niektorých krajinách sú určité druhy netopierov chránené, ev. sú chránené všetky druhy voľne žijúcich netopierov. Odporúčame Vám preto overiť si či a aké druhy netopierov sú chránené vo Vašej krajine. Právnej ochrane často nepodliehajú len samotné zvieratá, ale aj netopierie stanovište. Napr. v Českej republike sú všetky druhy netopierov chránené zákonom č. 114/1992 Zb. o ochrane prírody a pre manipuláciu s netopiermi, alebo zásah na ich stanovišti je potrebné si vyžiadať výnimku zo zákona od orgánov ochrany prírody. Deramax-Bat je určený pre ochranu vnútorných i vonkajších priestorov.

 

Odpudzovač netopiere nezabíja, ani nezraňuje, iba vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.

 

Komfort prevádzky plašiča Deramax-Bat:

 

Deramax-Bat pracuje v frekvenčnej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. Súčasne nemá táto plašička na kuny a hlodavce žiadny negatívny vplyv na domáce, alebo hospodárske zvieratá ako sú napr. Psy, mačky, kone, hydina a pod. Tento typ odpudzovače-plašiča sa bežne využíva aj v priestoroch s chovným vtáctvom.

 

Výnimka: V priestore chránenom odpudzovačom Deramax-klasik nie je vhodné chovať škrečky, morčatá, laboratórne myši a potkany.

 

Inštalácia a rozsah účinnosti plašiča Deramax-Bat:

 

Inštalácia odpudzovače-plašiča netopierov spočíva len v jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie.

 

Rozsah účinnosti tohto odpudzovače-plašiča netopierov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestor až do 500m2.

 

Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 21 metrov v uhle cca 90 stupňov.

 

Pozn.Vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovače je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňů. Ultrazvukový odpudzovač netopierov Deramax-Bat je možné použiť vo vnútorných, aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, avšak v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

 

Technické údaje odpudzovače-plašiča Deramax-Bat:

 

Napájanie: Externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V ss. (súčasťou dodávky)

Parametre
manufacturersDeramax
Doručenie kuriérom3,90 -EUR
Tovar zaradený v kategóriách

Mapa odberného miesta

Sledujte nás na Facebooku

Kontakty
Logo
PO - PI, 9 - 16 hod.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk