Logo
Zavolajte, poradíme Vám
(Po - Pia, 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. DOM A ZÁHRADA
 3. ODPUDZOVAČE ZVIERAT
 4. Deramax Odpudzovač Leon, plašič divokej zvery - srnky, diviaky s adaptérom

Deramax Odpudzovač Leon, plašič divokej zvery - srnky, diviaky s adaptérom

  Deramax Odpudzovač Leon, plašič divokej zvery - srnky, diviaky s adaptérom
  - 20 %
  Späť
  Deramax Odpudzovač Leon, plašič divokej zvery - srnky, diviaky s adaptérom
  Deramax Odpudzovač Leon, plašič divokej zvery - srnky, diviaky s adaptérom
  Ďalší

  DERAMAX na jazvece, jelene, srnky, diviaky, líšky, daniel, zajace a pod.

  Odpudzovač Deramax-Leon, plašič divokej zvery - srnky, jazvece, diviaky s adaptérom       Kvalitné ultrazvukový odpudzovač divokej zveri vyrábaný v Če... celý popis
  Dostupnosť
  Nie je skladom
  Bežná cena
  59,00 EUR
  47,00 EUR
  39,17 EUR
  bez DPH
  Momentálne nie je k dispozícii
  Číslo produktu:ATP 08854107 + 04210113
  Kompletné špecifikácie

  Odpudzovač Deramax-Leon, plašič divokej zvery - srnky, jazvece, diviaky s adaptérom

   

   

   

  Kvalitné ultrazvukový odpudzovač divokej zveri vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu odpudzovače zveri resp. srnčia, jelenia, danielej zveri, diviakov, líšok, jazvecov, zajacov a pod.

   

  Využitie odpudzovače-plašiča Deramax-Leon:

   

  Odpudzovač-plašič Deramax-Leon je určený na využitie ako odpudzovač-plašič divokej zveri. Generuje špecifické ultrazvukové signály, ktoré sú pre danú divokú zver nepríjemné, takže táto po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadá si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si zver na signál nezvykla a súčasne aj automatickú zmenu výkonu (náhla zmena výkonu), ktorá prispieva k vyššej účinnosti tohto typu odpudzovače. Deramax-Leon je určený pre ochranu vnútorných i vonkajších priestorov. Odpudzovač divokú zver nezabíja, ani nezraňuje, iba vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.

   

  Komfort prevádzky odpudzovače-plašiča Deramax-Leon:

   

  Deramax-Leon pracuje v frekvenčnej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo.

   

  Pozn. Deramax-Leon je odpudzovač divokej zveri, však môže mať vplyv napr. Na domáce mačky, psy, alebo koňa. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia strán domácich zvierat. Úplne stačí, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač divokej zveri teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ odpudzovače použitý na zviera zatvorené v koterci pod.

   

  Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovače-plašiča Deramax-Leon:

   

  Inštalácia odpudzovače-plašiče zveri spočíva len v jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie. Rozsah účinnosti tohto odpudzovače-plašiča divokej zveri, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestor až do 600m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 25 metrov v uhle cca 120 stupňov.

   

  Pozn.Vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180 stupňů. Ultrazvukový odpudzovač divokej zveri Deramax-Leon je možné použiť vo vnútorných, aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, avšak v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

   

  Technické údaje odpudzovače-plašiča Deramax-Leon:

   

  Napájanie: Externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V ss.

   

  Priemerný príkon: 2W

   

  Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 600m2

  Parametre
  manufacturersDeramax
  Doručenie kuriérom3,90 -EUR
  Tovar zaradený v kategóriách

  KONTAKTY

  Mapa odberného miesta

  Osloboditeľov 367/16
  09413 Sačurov

  Sledujte nás na Facebooku

  Kontakty
  Logo
  (Po - Pia, 9 - 16 hod.)
  2009 © www.tvojsen-mido.sk
  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk