Logo
Zavolajte, poradíme Vám
(Po - Pia, 9 - 16 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. DOM A ZÁHRADA
 3. ODPUDZOVAČE HMYZU A HLODAVCOV
 4. Deramax Odpudzovač Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom

Deramax Odpudzovač Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom

  Deramax Odpudzovač Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom
  - 21 %
  Späť
  Deramax Odpudzovač Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom
  Deramax Odpudzovač Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom
  Deramax Odpudzovač Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom
  Ďalší

  Odpudzovač Deramax-Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom       Kvalitný ultrazvukový odpudzovač-plašič hlodavcov a kún vyrábaný v Českej republike.... celý popis
  Dostupnosť
  Nie je skladom
  Bežná cena
  53,00 EUR
  42,00 EUR
  35,00 EUR
  bez DPH
  Momentálne nie je k dispozícii
  Číslo produktu:ATP 08854111
  Kompletné špecifikácie

  Odpudzovač Deramax-Plus, plašič kún a hlodavcov s adaptérom

   

   

   

  Kvalitný ultrazvukový odpudzovač-plašič hlodavcov a kún vyrábaný v Českej republike. Táto verzia je už treťou generáciou tohto prístroja obľúbeného predovšetkým vďaka jeho spoľahlivosti a vysokej účinnosti. Nový variant prináša niektoré zásadné vylepšenia ako je vyššia odolnosť voči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyžarovania ultrazvukového signálu. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje jeho dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

   

  Využitie odpudzovače-plašiča Deramax-Plus:

   

  Odpudzovač-plašič Deramax-Plus slúži na ochranu priestoru v ktorom je umiestnený pred hlodavcami a kunami. Je teda možné ho využiť ako odpudzovač - plašič myší, potkanov, krýs, kún a lasičiek. Generuje špecifické ultrazvukové signály na vysokom ultrazvukovom kmitočte, ktoré sú pre drobné hlodavce a kuny veľmi nepríjemné, takže po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadajú si nové útočisko v iných objektoch, ktoré nie sú chránené. Generované ultrazvukové signály majú automatickú zmenu kmitočtu v danom rozsahu, aby si hlodavce (alebo kuna a lasička) na signál nezvykli.

   

  Odpudzovač-plašič Deramax-Plus je vhodný pre ochranu obytných i komerčných priestorov. Ide teda o univerzálne zariadenie, ktoré je možné umiestniť ako do bytu, tak aj do predajní, alebo skladov potravín a pod. Vzhľadom na to, že prístroj škodca nezabíja, nedochádza pri jeho využitie k žiadnemu hubenie myší či kún.

   

  Komfort prevádzky odpudzovače-plašiča Deramax-Plus:

   

  Deramax-Plus pracuje v frekvenčnej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. Súčasne nemá táto plašička na kuny a hlodavce žiadny negatívny vplyv na domáce, alebo hospodárske zvieratá ako sú napr. Psy, mačky, kone, hydina a pod. Tento typ odpudzovače-plašiča sa bežne využíva aj v priestoroch s chovným vtáctvom. Výnimka: V priestore chránenom odpudzovačom Deramax-Plus nie je vhodné chovať škrečky, morčatá, laboratórne myši a potkany.

   

  Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovače-plašiča Deramax-Plus:

   

  Inštalácia odpudzovača - plašiča kún a hlodavcov spočíva len v jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu a pripojenie napájacieho zdroja, inak pracuje úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie. Rozsah účinnosti tohto odpudzovače-plašiča kún a hlodavcov, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestor až do 250m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 15 metrov v uhle cca 100 stupňov.

   

  Pozn. Vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovače je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180 stupňov. Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov Deramax-Plus je možné použiť vo vnútorných, aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, avšak v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

   

  Technické údaje odpudzovače-plašiča Deramax-Plus:

   

  Napájanie: Externý sieťový stabilizovaný zdroj 12V ss.

   

  Priemerný príkon: 1,5W (náklady na mesačnú prevádzku)

   

  Dosah vo vnútorných priestoroch: podľa členitosti až 250m2

   

  Dosah vo vonkajších priestoroch: 15metrov.

   

  Uhol záberu 100 stupňov (180 stupňov)

   

  Okolitá teplota: -20 C až + 60 C

   

  Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)

   

  Hmotnosť: 0,068kg

   

  VYROBENÉ V Českej Republike!

  Parametre
  manufacturersDeramax
  Doručenie kuriérom3,90 -EUR

  KONTAKTY

  Mapa odberného miesta

  Osloboditeľov 367/16
  09413 Sačurov

  Sledujte nás na Facebooku

  Kontakty
  Logo
  (Po - Pia, 9 - 16 hod.)
  2009 © www.tvojsen-mido.sk
  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk