Logo
Zavolajte, poradíme Vám
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Vyberte si oblečenie pre vaše ratolesti

 

Pricemania.sk - Overený obchod

  1. Úvod
  2. DOM A ZÁHRADA
  3. ODPUDZOVAČE ZVIERAT
  4. Deramax Odpudzovač Trap, plašič divokej zvery - srnky, jazvece, diviaky

Deramax Odpudzovač Trap, plašič divokej zvery - srnky, jazvece, diviaky

DERAMAX na jazvece, jelene, srnky, diviaky, líšky, daniel, zajace a pod.

Odpudzovač Deramax-Trap, plašič divokej zvery - srnky, jazvece, diviaky       Kvalitné pulzný ultrazvukový odpudzovač-plašič divokej zveri vyrábaný v ... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Bežná cena
43,00 EUR
34,00 EUR
28,33 EUR
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:ATP 08854104
Kompletné špecifikácie

Odpudzovač Deramax-Trap, plašič divokej zvery - srnky, jazvece, diviaky

 

 

 

Kvalitné pulzný ultrazvukový odpudzovač-plašič divokej zveri vyrábaný v Českej republike. Použitie špičkových súčiastok a kvalitných materiálov spolu s výrobnou technológiou povrchovej montáže súčiastok a niekoľkonásobnou kontrolou kvality zaisťuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť tohto typu odpudzovača zveri resp. srnčia, jelenia, danielej zveri, diviakov, líšok, jazvecov, zajacov a pod.

 

 

 

Využitie odpudzovače-plašiča Deramax-Trap:

 

Odpudzovač-plašič Deramax-Trap je určený na využitie ako odpudzovač-plašič divokej zveri. Generuje špecifické pulzy v oblasti ultrazvukových kmitočtov, ktoré sú pre danú divokú zver nepríjemné, takže táto po krátkom čase chránený priestor opúšťa a hľadá si nové útočisko mimo priestor chránený odpudzovačom.

 

Deramax-Trap je určený pre ochranu vnútorných i vonkajších priestorov. Odpudzovač divokú zver nezabíja, ani nezraňuje, iba vymedzuje priestor v ktorom by sa nemali pohybovať.

 

Komfort prevádzky odpudzovače-plašiča Deramax-Trap:

 

Deramax-Trap pracuje v frekvenčnej oblasti, ktorá je pre človeka za hranicou počuteľnosti, preto neruší a neobťažuje svoje okolie nepríjemným hlukom. Vysoké kmitočty, z rozsahu na ktorom zariadenie pracuje, už človek nie je schopný vnímať ani podprahovo. Pozn. Deramax-Trap je odpudzovač divokej zveri, však môže mať vplyv napr. Na domáce mačky, psy, alebo koňa. Nie je ale nutné riešiť nejaké zvláštne opatrenia strán domácich zvierat. Úplne stačí, keď má domáce zviera možnosť voľne odísť z priestoru chráneného prístrojom. Odpudzovač divokej zveri teda vášmu domácemu zvieraťu neublíži, len sa môže zviera tomuto priestoru vyhýbať. Vždy ale dbajte, aby domáce zviera malo možnosť odísť z chráneného priestoru, a nikdy nesmie byť tento typ odpudzovače použitý na zviera zatvorené v koterci pod.

 

Inštalácia a rozsah účinnosti odpudzovače-plašiča Deramax-Trap:

 

Inštalácia odpudzovače-plašiča divokej zveri spočíva len v pripojení napájacej 9V batéria (bežný typ) a jeho umiestnenie do priestoru určeného na ochranu. Ďalej pracuje prístroj úplne automaticky a nie je nutné žiadne nastavovanie. Rozsah účinnosti tohto odpudzovače-plašiča divokej zveri, je pri použití vo vnútorných priestoroch podľa členitosti priestor až do 200m2. Pri použití vo vonkajších priestoroch je dosah až 13 metrov v uhle cca 120 stupňov.

 

Pozn. Vďaka špeciálnej konštrukcii odpudzovača je uhol záberu vyžarovaného signálu vo vzdialenosti niekoľkých metrov od prístroja rozšírený až na 180stupňov.

 

Ultrazvukový odpudzovač divokých zvierat Deramax-Trap je možné použiť vo vnútorných, aj vonkajších priestoroch. Zariadenie je odolné voči vlhkosti, avšak v prípade využitia vo vonkajších priestoroch je bezpodmienečne nutné chrániť prístroj pred priamym vplyvom dažďa a snehu.

 

Batériové napájanie 9V - Až 2 roky prevádzky na 1 batériu! Český výrobok.

 

 

 

Napájanie: 9V batéria (6F22). Batéria nie je súčasťou dodávky.

 

Doba prevádzky na 1 batériu: až 2 roky pri použití lítiovej batérie, 1 rok pri použití alkalickej batérie, 6 mesiacov pri použití zinkovo-uhlíkovej batérie

 

Okolitá teplota: -20 C až + 60 C

 

Rozmery: 105x60x40mm (s montážnymi úchytmi)

 

Hmotnosť: 0,072kg

 

VYROBENÉ V Českej Republike!

 

 

 

 

 

 

 

Pozn. Deramax-Trap je batériová verzia odpudzovača. Pokiaľ je v mieste plánovaného využitia odpudzovače-plašiča k dispozícii elektrický prúd, potom odporúčame využiť výkonnejšie variantu odpudzovače divokej zveri a to Deramax-Leon s napájaním pomocou sieťového zdroja.

 

Odpudzovače napájané sieťovým zdrojom disponujú niekoľkonásobne vyšším výkonom oproti batériovým verziám.Ak máte teda k dispozícii zásuvku, doporučujeme proti divokej zveri použiť výkonnejší prístroj Deramax-Leon.

 

 

Parametre
manufacturersDeramax
Doručenie kuriérom3,90 -EUR
Tovar zaradený v kategóriách

Mapa odberného miesta

Sledujte nás na Facebooku

Kontakty
Logo
PO - PI, 9 - 16 hod.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk