Logo
Zavolajte, poradíme Vám
PO - PI, 9 - 16 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Vyberte si oblečenie pre vaše ratolesti

 

Pricemania.sk - Overený obchod

 1. Úvod
 2. Info k autíčkam
Čo brať do úvahy?
 

PREMÝŠĽATE ČI KÚPIŤ DIEŤAŤU ELEKTRICKÉ AUTÍČKO?

Ak zvažujete kúpu elektrického autíčka, prosim prečítajte si najdôležitejšie informácie, týkajúce sa užívania a dlhej životnosti Vašeho autíčka.

 • Akékoľvek autíčko je distribuované ako hračka pre deti, nespĺňajú teda jazdné vlastnosti vozidiel so spaľovacími motormi.

 • V prípade, že dieťa narazí do pevnej prekážky a má súčasne zošľapnutý pedál plynu a autíčko prudko zastaví, alebo náhle zmení smer jazdy (z jazdy vpred vzad, alebo opačne) v závislosti na rýchlosti autíčka a váhe dieťaťa môže dôjsť ku spáleniu vinutia motora, alebo k vylomeniu zubov v prevodovke.

 • Na tieto chyby sa záruka nevzťahuje a oprava sa prevádza na náklady zákazníka.

 • Na vozítka sa vzťahuje záruka 24 mesiacov len na výrobné vady spôsobené výrobcom a zistené počas trvania záručnej doby, nie na opotrebenie výrobku. Záručnú dobu si nie je možné zamieňať so životnosťou výrobku. Minimálna záručená životnosť batérie je 6 mesiacov, jej kapacita záleží na jej formátovaní. (nabíjaní, vybíjaní)

 • Práva a povinnosti predávajúceho a kupujúceho sa riadia Občianskym zákonníkom v platnom znení. Výrobok je pred expedíciou výrobcom kontrolovaný. Záruka poskytovaná predajcom sa vzťahuje na chyby výrobku zistené v záručnej dobe a spôsobené chybným materiálom alebo chybným spracovaním.

 • Výrobca, v súlade s § 619 odst. (2) Občianského zákonníku, neručí za chyby vzniknuté prirodzeným opotrebením – spínače, prevodovky a kolesá sú diely podliehajúce prirodzenému opotrebeniu, spôsobenú obvyklým používaním. Výrobca ďalej neručí za chyby vzniknuté stárnutím, nesprávnym užíváním výrobku. (pretažováním, nárazmi, vozením v nevhodnom prostredí – voda, prach, a pod.), nevhodným uskladnením a ošetrovaním, neopatrnou dopravou a manipuláciou, hrubým zaobchádzaním alebo používaním k inému účelu ako k účelu obvyklému, ku ktorému je výrobok určený. Výrobok výslovne nie je určený pre prevádzku vo verejných požičovniach či k podobným účelom. Výrobca neručí za poškodenie, ktoré bolo spôsobené užívateľom alebo inou osobou, poprípade živelnou pohromou. Použitie inej batérie, ako tej ktorá je v balení od výrobcu je výslovne zakázané, vedie k závažnému poškodeniu mechanických a elektrických častí.

 • Na takto vzniknuté chyby sa záruka nevzťahuje. Záruka sa nemôže uznať, ak spotrebiteľ učiní nedovolené zásahy do výrobku alebo použije k oprave výrobku iné ako originálne diely.

Zistené chyby je nutné reklamovať bez zbytočného odkladu u predajcu, kdebol výrobok zakúpený. V ŽIADNOM prípade nie je dovolené používať el.autíčko s akýmkoľvek poškodením, obzvlášť so závadami el. zariadenia, alebo sozávadami na hnacom mechanizme, VÝSLOVNE JE ZAKÁZANÉ používať autíčkos poškodenou prevodovkou (prevodovkami). Takto poškodené autíčkonemá dostatočný brzdný účinok, Vaše dieťa by mohlo byť vystavenénebezpečenstvu úrazu!

 • K reklamácii je nutné dodať riadne vyplnený reklamačný protokol a doklad o zaplatení.

 • Do záručnej opravy odovzdá spotrebiteľ kompletný výrobok, alebo po dohovore s dodávateľom iba konkrétny diel a to v čistom stave.

 • Predajca postúpi reklamáciu dovozcovi vrátane vyššie uvedených dokladov. Dovozca reklamáciu výrobku posúdi a v prípade oprávnenej reklamácie bude výrobok opravený, poprípade vymenený za nový.

!! VAROVANIE !!

Pozor, VOZIDLÁ používať IBA pod dohľadom dospelej osoby!

Používajte ochranné pomôcky (prilbu, chrániče rúk a nôh, atď.)

Mapa odberného miesta

Sledujte nás na Facebooku

Kontakty
Logo
PO - PI, 9 - 16 hod.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.